ცხელი ხაზი

მარინა კაკაბაძე

ენდოკრინოლოგი

ნერიმან ცინცაძე

რევმატოლოგი,თერაპევტი,მედიცინის დოქტორი,ასოცირებული პროფესორი,მედცენტრის რევმატოლოგიური დეპარტამენტის ხელმძღვანელი

ლია საგინაძე

რევმატოლოგი,დასავლეთ საქართველოს რევმატოლოგთა და რეაბილიტანტთა ლიგის ხელმძღვანელი.

ია კახიძე

რევმატოლოგი

ნაზიბროლა ცივაძე

რევმატოლოგი

ნინო ძაძამია

რევმატოლოგი

ნანა ვანაძე

რადიოლოგი-დენსიტომეტრია

მაია ტუღუში

რადიოლოგი-დენსიტომეტრია

ლიანა ჯაში

ენდოკრინოლოგი

იოსებ სიხარულიძე

გულ-სისხლძარღვთა დაავადებების და ინტერვენციული კარდიოლოგიის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი, კარდიოლოგი, მედიცინის დოქტორი

ლელა დავითაძე

კარდიოლოგიური განყოფილების კლინიკური მიმართულების ხელმძღვანელი

თამთა ბოდოკია

კარდიოლოგი, არითმოლოგი

რენად თეთრაძე

კარდიოლოგი, კარდიოექოსკოპისტი

რუსუდან თავდგირიძე

კარდიოლოგი

ლიანა ცეცხლაძე

თერაპევტი, კარდიოლოგი

მზევინარ მარკოიძე

კარდიოლოგი

ბესარიონ ჩახვაძე

განყოფილების გამგე,ზოგადი ქირურგია

რომან ბათნიძე

ზოგადი ქირურგი

როლანდ ვანაძე

ზოგადი ქირურგი

ზაალ ღოღობერიძე

ზოგადი ქირურგი

მერაბ მიქელაძე

სისხლძარღვთა და ენდოვასკულარული ქირურგი, ანგიოლოგიის მიმართულების ხელმძღვანელი

რამინ მარკოიძე

სისხლძარღვთა და ენდოვასკულარული ქირურგი

ომარ ირემაძე

სისხლძარღვთა ქირურგი

არჩილ შერვაშიძე

სისხლძარღვთა ქირურგი,ზოგადი ქირურგი

მემედ ჯინჭარაძე

ონკოლოგიის და ონკოქირურგიული დეპარტამენტის ხელმძღვანელი,ონკოქირურგი, მამოლოგი, მედიცინის დოქტორი

მზია ხალვაში

ონკო-ქირურგი, მამოლოგი

შორენა ზოსიძე

ონკოქირურგი, ენდოკრინული ქირურგი

ჯემალ შოთაძე

ონკო-ქირურგი

გიორგი ყაველაშვილი

ტრავმატოლოგიური განყოფილების ხელმძღვანელი,ტრავმატოლოგ-ორთოპედი

გიორგი დიასამიძე

ტრავმატოლოგ-ორთოპედი

გელა დავითაძე

ტრავმატოლოგ-ორთოპედი

იზო პაჭკორია

თერაპევტი

ერეკლე ხურციძე

ტომოგრაფიული დიაგნოსტიკის სპეციალისტი

თეონა მუზაშვილი

ექიმი ჰისტოლოგი

მირანდა ხარაძე

თერაპევტი

მერაბ დოლიძე

ნეიროქირურგი, ნეიროქირურგიული მიმართულების ხელმძღვანელი

მელანო გოგიტიძე

ანესთეზიოლოგი

დათო ხიმშიაშვილი

გადაუდებელი მედიცინის მიმართულების ხელმძღვანელი

მაია ქობულაძე

ანესთეზიოლოგ-რეანიმატოლოგი

მაია აბაკუმოვა

ანესთეზიოლოგ-რეანიმატოლოგი

ირმა ბახლიშვილი

რადიოლოგი

ირინა ირემაძე

მეან-გინეკოლოგი, კოლპოსკოპისტი

თამუნა კაჭახმაძე-ბოლქვაძე

რადიოლოგი

ლევან დოლიძე

ონკო-უროლოგი,უროლოგი, მედიცინის დოქტორი,პროფესორი

თორნიკე ირემაძე

უროლოგი

ვაკო დოლიძე

უროლოგი

ლუიზა ბეჟანიძე

ონკო-გინეკოლოგი

ირინა ნიკურაძე

მეან გინეკოლოგი, ონკო-გინეკოლოგი

ჯამბულ მაკარაძე

ნევროლოგი

ნინო ფილია

ნევროლოგი

ლაშა ქარცივაძე

ოტორინოლარინგოლოგი

ირაკლი ანთია

ოტორინოლარინგოლოგი

ვალერიან ჩიტიშვილი

ყბა-სახის ქირურგი

ნინო სემიონოვა-პესკოვა

ქიმიო თერაპევტი

ქეთევან წულუკიძე

რადიოლოგი

ქეთევან ასანიძე

კლინიკური ონკოლოგი

კახა ცეცხლაძე

რადიოლოგი, ულტრაბგერითი დიაგნოსტიკა

თამილა ტყეშელაშვილი

ანესთეზიოლოგ-რეანიმატოლოგი

მანანა სტამბოლიშვილი

ფიზიოთერაპევტი

არჩილ ირემაძე

ენდოკრინოლოგი

გურანდა თურმანიძე

პროქტოლოგი

ინგა სულაბერიძე

პათომორფოლოგი

ნონა ხარაბაძე

კლინიკურ-ბიოქიმიური ლაბორატორიის ხელმძღვანელი, ექიმი ლაბორანტი

ინგა აბესაძე

კლინიკური დირექტორი, ენდოკრინოლოგი, მედიცინის დოქტორი

ლია კაკაურიძე

ენდოკრინოლოგი, ბავშვთა ენდოკრინოლოგი

მაყვალა ქათამაძე

რადიოლოგი

ირინა ხომასურიძე

რადიოლოგი

მეგი წულუკიძე

რადიოლოგი, მაგნიტო-რეზონანსული დიაგნოსტიკის სპეციალისტი

მარინა დავითაძე

რადიოლოგი

შორენა ვაშაძე

ნევროლოგი

ზურაბ დაბრუნდაშვილი

ქირურგი, ონკოლოგი, ენდოკრინული ქირურგი

ნინო ცისკარიძე

ონკო-გინეკოლოგი

აკაკი ლომაძე

უროლოგი

ხათუნა შოთაძე

კლინიკური ონკოლოგი, ქიმიოთერაპევტი

ინგა თვალაძე

ენდოსკოპისტი, ქირურგი

ცხელი ხაზი

.