ცხელი ხაზი

იოსებ სიხარულიძე

გულ-სისხლძარღვთა დაავადებების და ინტერვენციული კარდიოლოგიის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი, კარდიოლოგი, მედიცინის დოქტორი

მემედ ჯინჭარაძე

ონკოლოგიის და ონკოქირურგიული დეპარტამენტის ხელმძღვანელი,ონკოქირურგი, მამოლოგი, მედიცინის დოქტორი

მერაბ მიქელაძე

სისხლძარღვთა და ენდოვასკულარული ქირურგი, ანგიოლოგიის მიმართულების ხელმძღვანელი

ბესარიონ ჩახვაძე

განყოფილების გამგე,ზოგადი ქირურგია

ინგა აბესაძე

კლინიკური დირექტორი, ენდოკრინოლოგი, მედიცინის დოქტორი

ნერიმან ცინცაძე

რევმატოლოგი,თერაპევტი,მედიცინის დოქტორი, პროფესორი,მედცენტრის რევმატოლოგიური დეპარტამენტის ხელმძღვანელი

შორენა ვაშაძე

ნევროლოგი, გეშტალტ-კონსულტანტი, ფსიქოლოგი, ფსიქიატრიის ექსპერტი, მედიცინის დოქტორი, შოთა რუსთაველის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ასოცირებული პროფესორი.

ჯამბულ მაკარაძე

ნევროლოგი

ლევან დოლიძე

ონკო-უროლოგი,უროლოგი, მედიცინის დოქტორი,პროფესორი

არჩილ ირემაძე

ენდოკრინოლოგი

მერაბ დოლიძე

ნეიროქირურგი, ნეიროქირურგიული მიმართულების ხელმძღვანელი

დათო ხიმშიაშვილი

გადაუდებელი მედიცინის მიმართულების ხელმძღვანელი

ლელა დავითაძე

კარდიოლოგიური განყოფილების კლინიკური მიმართულების ხელმძღვანელი

ჯემალ შოთაძე

ონკო-ქირურგი

ზურაბ დაბრუნდაშვილი

ქირურგი, ონკოლოგი, ენდოკრინული ქირურგი

ინგა თვალაძე

ენდოსკოპისტი, ქირურგი

შორენა ზოსიძე

ონკოქირურგი, ენდოკრინული ქირურგი

მზია ხალვაში

ონკო-ქირურგი, მამოლოგი

ხათუნა შოთაძე

კლინიკური ონკოლოგი, ქიმიოთერაპევტი

ნინო სემიონოვა-პესკოვა

ქიმიო თერაპევტი

ქეთევან ასანიძე

კლინიკური ონკოლოგი

ირინა ნიკურაძე

მეან გინეკოლოგი, ონკო-გინეკოლოგი

ნინო ცისკარიძე

ონკო-გინეკოლოგი

ლუიზა ბეჟანიძე

ონკო-გინეკოლოგი

ირინა ირემაძე

მეან-გინეკოლოგი, კოლპოსკოპისტი

გურანდა თურმანიძე

პროქტოლოგი

ნინო ფილია

ნევროლოგი

ნონა ხარაბაძე

კლინიკურ-ბიოქიმიური ლაბორატორიის ხელმძღვანელი, ექიმი ლაბორანტი

აკაკი ლომაძე

უროლოგი

თორნიკე ირემაძე

უროლოგი

ვაკო დოლიძე

უროლოგი

ირაკლი ანთია

ოტორინოლარინგოლოგი

ლაშა ქარცივაძე

ოტორინოლარინგოლოგი

ვალერიან ჩიტიშვილი

ყბა-სახის ქირურგი

რომან ბათნიძე

ზოგადი ქირურგი

როლანდ ვანაძე

ზოგადი ქირურგი

ზაალ ღოღობერიძე

ზოგადი ქირურგი

გიორგი ყაველაშვილი

ტრავმატოლოგიური განყოფილების ხელმძღვანელი,ტრავმატოლოგ-ორთოპედი

გიორგი დიასამიძე

ტრავმატოლოგ-ორთოპედი

გელა დავითაძე

ტრავმატოლოგ-ორთოპედი

რამინ მარკოიძე

სისხლძარღვთა და ენდოვასკულარული ქირურგი

ომარ ირემაძე

სისხლძარღვთა ქირურგი

არჩილ შერვაშიძე

სისხლძარღვთა ქირურგი,ზოგადი ქირურგი

რენად თეთრაძე

კარდიოლოგი, კარდიოექოსკოპისტი

თამთა ბოდოკია

კარდიოლოგი, არითმოლოგი

მზევინარ მარკოიძე

კარდიოლოგი

რუსუდან თავდგირიძე

კარდიოლოგი

ლიანა ჯაში

ენდოკრინოლოგი

მარინა კაკაბაძე

ენდოკრინოლოგი

თეონა მუზაშვილი

ექიმი ჰისტოლოგი

ინგა სულაბერიძე

პათომორფოლოგი

იზო პაჭკორია

თერაპევტი

მირანდა ხარაძე

თერაპევტი

ლიანა ცეცხლაძე

თერაპევტი, კარდიოლოგი

ნაზიბროლა ცივაძე

რევმატოლოგი

ლია საგინაძე

რევმატოლოგი,დასავლეთ საქართველოს რევმატოლოგთა და რეაბილიტანტთა ლიგის ხელმძღვანელი.

ია კახიძე

რევმატოლოგი

ნინო ძაძამია

რევმატოლოგი

მაია აბაკუმოვა

ანესთეზიოლოგ-რეანიმატოლოგი

თამილა ტყეშელაშვილი

ანესთეზიოლოგ-რეანიმატოლოგი

მელანო გოგიტიძე

ანესთეზიოლოგი

მეგი წულუკიძე

რადიოლოგი, მაგნიტო-რეზონანსული დიაგნოსტიკის სპეციალისტი

ერეკლე ხურციძე

ტომოგრაფიული დიაგნოსტიკის სპეციალისტი

ირინა ხომასურიძე

რადიოლოგი

მაყვალა ქათამაძე

რადიოლოგი

ირმა ბახლიშვილი

რადიოლოგი

კახა ცეცხლაძე

რადიოლოგი, ულტრაბგერითი დიაგნოსტიკა

ქეთევან წულუკიძე

რადიოლოგი

თამუნა კაჭახმაძე-ბოლქვაძე

რადიოლოგი

მაია ტუღუში

რადიოლოგი-დენსიტომეტრია

ნანა ვანაძე

რადიოლოგი-დენსიტომეტრია

მაია ქობულაძე

ანესთეზიოლოგ-რეანიმატოლოგი

მანანა სტამბოლიშვილი

ფიზიოთერაპევტი

ლია კაკაურიძე

ენდოკრინოლოგი, ბავშვთა ენდოკრინოლოგი

თამარ გოგიტიძე

ოფთალმოლოგი

ცხელი ხაზი

.